LE25U40CMDTWG
LE25U40CMDTWG
Производительonsemi
Партномер производителяLE25U40CMDTWG
ОписаниеMemory onsemi LE25U40CMDTWG
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | NOR FLASH |
| Производитель | onsemi |
| Вес | 0.207 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Supply Voltage | 2.3V~3.6V |
| Interface | SPI |
| Interface Type | SPI |
| Clock Frequency | 40MHz |
| Memory Size | 4Mbit |
| Clock Frequency (fc) | 40MHz |
| Data Retention - TDR (Year) | 20 Years |
| Page Programming Time (Tpp) | 4ms |
| Block Erase Time (tBE) | 250ms@(64KB) |
| Voltage - Supply | 2.3V~3.6V |
| Program / Erase Cycles | 100,000 Cycles |
| Block Erase Time(tBE) | 250ms@(64KB) |
| Page Program time (TPP) | 5ms |
| Standby Supply Current | 50uA |
