VTI7064MSME
VTI7064MSME
ПроизводительVilsion Tech
Партномер производителяVTI7064MSME
ОписаниеMemory Vilsion VTI7064MSME
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | SRAM |
| Производитель | Vilsion Tech |
| Вес | 0.14 |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Interface | SPI |
| Memory Size | 64Mbit |
| Write Cycle Time (Tw) | - |
| upply Voltage (Vcc) | 2.7V~3.3V |
| Voltage - Supply | 2.7V~3.3V |
| Access Time | 7ns |
| Current - Supply | 25mA |
| Standby Supply Current | 50uA |
