LY61L5128AML-10I
LY61L5128AML-10I
ПроизводительLyontek Inc.
Партномер производителяLY61L5128AML-10I
ОписаниеMemory Lyontek Inc. LY61L5128AML-10I
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | SRAM |
| Производитель | Lyontek Inc. |
| Вес | 2.318 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Memory Size | 512Kbit |
| Write Cycle Time (Tw) | - |
| upply Voltage (Vcc) | 2.7V~3.6V |
| Voltage - Supply | 2.7V~3.6V |
| Access Time | 10ns |
| Standby Supply Current | 2mA |
