ZD24C64A-XGMT
ZD24C64A-XGMT
ПроизводительZetta
Партномер производителяZD24C64A-XGMT
ОписаниеMemory Zetta ZD24C64A-XGMT
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | EEPROM |
| Производитель | Zetta |
| Вес | 0.173 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Supply Voltage | 1.7V~5.5V |
| Interface | I2C |
| Interface Type | I2C |
| Clock Frequency | 1MHz |
| Memory Size | 64Kbit |
| Write Cycle Time (Tw) | 5ms |
| Clock Frequency (fc) | 1MHz |
| Data Retention - TDR (Year) | 100 Years |
| Write Cycle Endurance | 1,000,000 cycles |
| Voltage - Supply | 1.7V~5.5V |
| Write Cycle Time(tWC) | 5ms |
