FM25V10-DG
FM25V10-DG
ПроизводительInfineon Technologies
Партномер производителяFM25V10-DG
ОписаниеMemory Infineon FM25V10-DG
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | FRAM |
| Производитель | Infineon Technologies |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Interface | SPI |
| Clock Frequency | 40MHz |
| Memory Size | 1Mbit |
| Sleep mode current (Izz) | 5uA |
| Voltage - Supply | 2V~3.6V |
| Current - Supply | 1.5mA |
| Standby Supply Current | 90uA |
