W9751G6NB-25
W9751G6NB-25
ПроизводительWinbond Elec
Партномер производителяW9751G6NB-25
ОписаниеMemory Winbond W9751G6NB-25
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DDR SDRAM |
| Производитель | Winbond Elec |
| Вес | 0.825 |
| Operating Temperature | 0℃~+85℃ |
| Supply Voltage | 1.7V~1.9V |
| Supply Current | 90mA |
| Clock Frequency | 400MHz |
| Memory Size | 512Mbit |
| Memory Format | SDRAM DDR2 |
| Clock Frequency (fc) | 400MHz |
| Refresh Current | 6mA |
| Voltage - Supply | 1.7V~1.9V |
| Current - Supply | 90mA |
