MC34074ADR2G
MC34074ADR2G
Производительonsemi
Партномер производителяMC34074ADR2G
ОписаниеAmplifiers/Comparators onsemi MC34074ADR2G
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Входные усилители на транзисторах |
| Производитель | onsemi |
| Вес | 0.25 |
| Operating Temperature | 0℃~+70℃ |
| Number of Channels | 4 |
| Voltage - Input Offset(Vos) | 500uV |
| Output Current | 30mA |
| Input Offset Current(Ios) | 50nA |
| Current - Input Bias(Ib) | 100nA |
| Gain Bandwidth Product(GBP) | 4.5MHz |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 44V |
| Noise density(eN) | 32nV/√Hz@1kHz |
| Voltage - Supply | 3V~44V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 97dB |
| Slew Rate | 13V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 500uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 10uV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 1.9mA |
| Gain Bandwidth Product | 4.5MHz |
| Ib - Input Bias Current | 100nA |
