SCT82A30DHKR
SCT82A30DHKR
ПроизводительSCT
Партномер производителяSCT82A30DHKR
ОписаниеPower Management (PMIC) SCT SCT82A30DHKR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | SCT |
| Вес | 0.182 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃@(TJ) |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | - |
| Output Type | Adjustable |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Voltage | 5.5V~100V |
| Output Voltage | 800mV~60V |
| Input Voltage | 5.5V~100V |
| Switching Frequency | 780kHz |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | External |
| Synchronous Rectification | Yes |
| Frequency - Switching | 780kHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
