SCT9336STER
SCT9336STER
ПроизводительSCT
Партномер производителяSCT9336STER
ОписаниеPower Management (PMIC) SCT SCT9336STER
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | SCT |
| Вес | 0.191 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃@(TJ) |
| Output Current | 5A |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 3.8V~28V |
| Switching Frequency | 400kHz |
| Function | Step-down type |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Synchronous Rectification | Yes |
