AND8240QF65
AND8240QF65
ПроизводительAnDAPT
Партномер производителяAND8240QF65
ОписаниеPower Management (PMIC) AnDAPT AND8240QF65
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | AnDAPT |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | - |
| Quiescent Current | - |
| Output Type | Adjustable |
| Number of Outputs | - |
| Operating Voltage | 4.75V~14V |
| Output Voltage | - |
| Input Voltage | - |
| Switching Frequency | 571kHz |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | - |
| Synchronous Rectification | Yes |
| Frequency - Switching | 571kHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
