M0503DLBGP
M0503DLBGP
ПроизводительiModule
Партномер производителяM0503DLBGP
ОписаниеPower Management (PMIC) iModule M0503DLBGP
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | iModule |
| Вес | 0.084 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃@(TJ) |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 3A |
| Quiescent Current | 17uA |
| Output Type | Adjustable |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Voltage | 2.5V~5.5V |
| Output Voltage | 800mV~5.5V |
| Input Voltage | 2.5V~6V |
| Switching Frequency | 2.5MHz |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 2.5MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
