M1206DLFF
M1206DLFF
ПроизводительiModule
Партномер производителяM1206DLFF
ОписаниеPower Management (PMIC) iModule M1206DLFF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | iModule |
| Вес | 0.224 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃@(TJ) |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 6A |
| Quiescent Current | 325uA |
| Output Type | Adjustable |
| Operating Voltage | 4.5V~16V |
| Output Voltage | 600mV~13V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 600kHz;1.2MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
