M4001DLCC-3V3
M4001DLCC-3V3
ПроизводительiModule
Партномер производителяM4001DLCC-3V3
ОписаниеPower Management (PMIC) iModule M4001DLCC-3V3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | iModule |
| Вес | 0.22 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃@(TJ) |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 700mA |
| Quiescent Current | 166uA |
| Output Type | Adjustable |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Voltage | 4.5V~48V |
| Output Voltage | 3.3V |
| Input Voltage | 4.5V~48V |
| Switching Frequency | 1.6MHz |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 1.6MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
