M4644DBGH-T
M4644DBGH-T
ПроизводительiModule
Партномер производителяM4644DBGH-T
ОписаниеPower Management (PMIC) iModule M4644DBGH-T
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | iModule |
| Вес | 4.294 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃@(TJ) |
| Number of Channels | 4 |
| Output Current | 4A |
| Quiescent Current | 305uA |
| Output Type | Adjustable |
| Number of Outputs | 4 |
| Operating Voltage | 4.5V~16V |
| Output Voltage | 600mV~12V |
| Input Voltage | 4.5V~16V |
| Switching Frequency | 600kHz |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 600kHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
