LA1413
LA1413
ПроизводительLattice Art
Партномер производителяLA1413
ОписаниеPower Management (PMIC) Lattice Art LA1413
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | Lattice Art |
| Вес | 0.23 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Output Current | 3A |
| Quiescent Current (Iq) | 150uA |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 4.5V~36V |
| Switching Frequency | 520kHz |
| Topology | Step-down |
| Function | Step-down type |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Synchronous Rectification | Yes |
