LA4100
LA4100
ПроизводительLattice Art
Партномер производителяLA4100
ОписаниеPower Management (PMIC) Lattice Art LA4100
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | Lattice Art |
| Вес | 0.118 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | 300mA |
| Quiescent Current (Iq) | 63uA |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Voltage | 12V~30V |
| Input Voltage | 90V~265V |
| Switching Frequency | 100kHz |
| Topology | Step-down |
| Function | Step-down type |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Synchronous Rectification | No |
