EUP3458VIR1
EUP3458VIR1
ПроизводительEutech Microelectronics
Партномер производителяEUP3458VIR1
ОписаниеPower Management (PMIC) EUTECH EUP3458VIR1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | Eutech Microelectronics |
| Вес | 0.053 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 1.2A |
| Quiescent Current | - |
| Output Type | Adjustable |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Voltage | 4.5V~30V |
| Output Voltage | 800mV~15V |
| Input Voltage | 4.5V~30V |
| Switching Frequency | 1.2MHz |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Synchronous Rectification | - |
| Frequency - Switching | 1.2MHz |
| Synchronous Rectifier | - |
