EUP3482ADIR1
EUP3482ADIR1
ПроизводительEutech Microelectronics
Партномер производителяEUP3482ADIR1
ОписаниеPower Management (PMIC) EUTECH EUP3482ADIR1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | Eutech Microelectronics |
| Вес | 0.108 |
| Operating Temperature | - |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 2A |
| Quiescent Current | - |
| Output Type | Adjustable |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Voltage | 4.5V~30V |
| Output Voltage | 923mV~20V |
| Input Voltage | 4.5V~30V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Synchronous Rectification | Yes |
| Frequency - Switching | 340kHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
