EUP3489WIR1
EUP3489WIR1
ПроизводительEutech Microelectronics
Партномер производителяEUP3489WIR1
ОписаниеPower Management (PMIC) EUTECH EUP3489WIR1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | Eutech Microelectronics |
| Вес | 0.001 |
| Operating Temperature | - |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 5A |
| Quiescent Current | - |
| Output Type | Adjustable |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Voltage | 4.75V~30V |
| Output Voltage | 1.222V~26V |
| Input Voltage | 4.75V~30V |
| Switching Frequency | 500kHz |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Synchronous Rectifier | - |
