TTD30P10AT
TTD30P10AT
ПроизводительWUXI UNIGROUP MICRO
Партномер производителяTTD30P10AT
ОписаниеTransistors/Thyristors WUXI UNIGROUP MICRO TTD30P10AT
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | МОП-транзисторы |
| Производитель | WUXI UNIGROUP MICRO |
| Вес | 0.454 |
| Operating Temperature | -55℃~+175℃@(Tj) |
| Type | 1 Piece P-Channel |
| Continuous Drain Current (Id) | 30A |
| Input Capacitance (Ciss@Vds) | 8.704nF@50V |
| Drain Source Voltage (Vdss) | 100V |
| Power Dissipation (Pd) | 136W |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)@Id) | 1.7V@250uA |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 135pF@50V |
| Drain Source On Resistance (RDS(on)@Vgs,Id) | 35mΩ@10V,15A |
| Total Gate Charge (Qg@Vgs) | 140nC@10V |
