BR4407
BR4407
ПроизводительALLPOWER(ShenZhen Quan Li Semiconductor)
Партномер производителяBR4407
ОписаниеTransistors/Thyristors ALLPOWER(ShenZhen Quan Li Semiconductor) BR4407
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | МОП-транзисторы |
| Производитель | ALLPOWER(ShenZhen Quan Li Semiconductor) |
| Вес | 0.131 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Type | 1 Piece P-Channel |
| Continuous Drain Current (Id) | 12A |
| Input Capacitance (Ciss@Vds) | 2.5nF@15V |
| Drain Source Voltage (Vdss) | 30V |
| Power Dissipation (Pd) | 3W |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)@Id) | 1V@250uA |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 302pF@15V |
| Drain Source On Resistance (RDS(on)@Vgs,Id) | 9.5mΩ@20V,10A |
| Total Gate Charge (Qg@Vgs) | 45nC@15V |
