SW47N65K2
SW47N65K2
ПроизводительSamwin
Партномер производителяSW47N65K2
ОписаниеTransistors/Thyristors Samwin SW47N65K2
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | МОП-транзисторы |
| Производитель | Samwin |
| Вес | 8 |
| Type | 1 N-Channel |
| Continuous Drain Current (Id) | 47A |
| Drain Source Voltage (Vdss) | 650V |
| Power Dissipation (Pd) | 338W |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)@Id) | 4.5V@250uA |
| Drain Source On Resistance (RDS(on)@Vgs,Id) | 72mΩ@10V,23A |
