EMB03N03HR
EMB03N03HR
ПроизводительEMC
Партномер производителяEMB03N03HR
ОписаниеTransistors/Thyristors EMC EMB03N03HR
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | МОП-транзисторы |
| Производитель | EMC |
| Вес | 0.249 |
| Type | 1 N-Channel |
| Continuous Drain Current (Id) | 75A |
| Drain Source Voltage (Vdss) | 30V |
| Power Dissipation (Pd) | 50W |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)@Id) | 3V@250uA |
| Drain Source On Resistance (RDS(on)@Vgs,Id) | 3mΩ@10V,30A |
