ET4805A
ET4805A
ПроизводительETERNAL
Партномер производителяET4805A
ОписаниеTransistors/Thyristors ETERNAL ET4805A
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | МОП-транзисторы |
| Производитель | ETERNAL |
| Вес | 0.113 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Type | 2 P-Channel |
| Continuous Drain Current (Id) | 9A |
| Input Capacitance (Ciss@Vds) | 1.6nF@15V |
| Drain Source Voltage (Vdss) | 30V |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 300pF@15V |
