ET6624T
ET6624T
ПроизводительETERNAL
Партномер производителяET6624T
ОписаниеTransistors/Thyristors ETERNAL ET6624T
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | МОП-транзисторы |
| Производитель | ETERNAL |
| Вес | 0.127 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Type | 2 N-Channel |
| Continuous Drain Current (Id) | 28A |
| Input Capacitance (Ciss@Vds) | 635pF@30V |
| Drain Source Voltage (Vdss) | null |
| Power Dissipation (Pd) | 48W |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)@Id) | 1.4V@250uA |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 14pF@30V |
| Total Gate Charge (Qg@Vgs) | 15nC@10V |
