HQ24P12LRN
HQ24P12LRN
ПроизводительHIECUBE
Партномер производителяHQ24P12LRN
ОписаниеPower Modules HIECUBE HQ24P12LRN
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | HIECUBE |
| Вес | 35.93 |
| Operating Temperature | -30℃~+70℃ |
| Output Power | 12W |
| Type | Step-down type |
| Number of Outputs | 1 |
| Power | 12W |
| Features | Overload Protection;Short Circuit Protection;Over Temperature Protection |
| Output Voltage | 24V |
| Function | Buck |
| Conversion Efficiency | 86% |
| Insulated Voltage | 3000V |
| Output Current (Max) | 500mA |
| input voltage (Vdc) | 100V~370V |
| Number of channel | 1 |
| Ripple | 28mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Frequency - Switching | 65kHz |
| Vin | 100V~370V |
| Vout | 24V |
| Iout | 500mA |
