WRB1215S-3WR2
WRB1215S-3WR2
ПроизводительJETEKPS
Партномер производителяWRB1215S-3WR2
ОписаниеPower Modules JETEKPS WRB1215S-3WR2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | JETEKPS |
| Вес | 6.2 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 3W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Short Circuit Protection |
| Function | Boost |
| Conversion Efficiency | 83% |
| Ripple | 50mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV |
| Frequency - Switching | 320kHz |
| Capacitive Load(Max) | 470uF |
| Vin | 9V~18V |
| Vout | 15V |
| Iout | 200mA |
