URB2403YMD-6WR3
URB2403YMD-6WR3
ПроизводительTESL*A
Партномер производителяURB2403YMD-6WR3
ОписаниеPower Modules TESL*A URB2403YMD-6WR3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Изолированные модули питания |
| Производитель | TESL*A |
| Вес | 15.3 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 6W |
| Features | Over Current Protection;Short Circuit Protection;Over Voltage Protection;Under Voltage Protection |
| Conversion Efficiency | 79% |
| Ripple | 40mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV |
| Frequency - Switching | 350kHz |
| Capacitive Load(Max) | 1800uF |
| Vin | 9V~36V |
| Vout | 3.3V |
| Iout | 1.5A |
