URB2412S-6WR3
URB2412S-6WR3
ПроизводительTESL*A
Партномер производителяURB2412S-6WR3
ОписаниеPower Modules TESL*A URB2412S-6WR3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Изолированные модули питания |
| Производитель | TESL*A |
| Вес | 6.4 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 6W |
| Features | Under Voltage Protection;Over Voltage Protection;Over Current Protection;Short Circuit Protection |
| Conversion Efficiency | 87% |
| Ripple | 40mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV |
| Frequency - Switching | 350kHz |
| Capacitive Load(Max) | 470uF |
| Vin | 9V~36V |
| Vout | 12V |
| Iout | 500mA |
