URB2424YMD-6WR3
URB2424YMD-6WR3
ПроизводительTESL*A
Партномер производителяURB2424YMD-6WR3
ОписаниеPower Modules TESL*A URB2424YMD-6WR3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | TESL*A |
| Вес | 14.4 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 6W |
| Features | Under Voltage Protection;Over Voltage Protection;Short Circuit Protection;Over Current Protection |
| Conversion Efficiency | 88% |
| Ripple | 40mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV |
| Frequency - Switching | 350kHz |
| Capacitive Load(Max) | 100uF |
| Vin | 9V~36V |
| Vout | 24V |
| Iout | 250mA |
