GLZ24A8
GLZ24A8
ПроизводительGL
Партномер производителяGLZ24A8
ОписаниеTransistors/Thyristors GL GLZ24A8
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | МОП-транзисторы |
| Производитель | GL |
| Вес | 2.06 |
| Operating Temperature | -55℃~+175℃ |
| Continuous Drain Current (Id) | 20A |
| Input Capacitance (Ciss@Vds) | 500pF@30V |
| Drain Source Voltage (Vdss) | null |
| Power Dissipation (Pd) | 50W |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)@Id) | 1V@250uA |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 25pF@30V |
| Drain Source On Resistance (RDS(on)@Vgs,Id) | 23mΩ@10V,10A |
| Total Gate Charge (Qg@Vgs) | 23nC@10V |
