T1212BLS-1W
T1212BLS-1W
ПроизводительTICOR
Партномер производителяT1212BLS-1W
ОписаниеPower Modules TICOR T1212BLS-1W
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Изолированные модули питания |
| Производитель | TICOR |
| Вес | 2.856 |
| Power | 1W |
| Output Voltage | 12V |
| Conversion Efficiency | 82% |
| Insulated Voltage | 1500V |
| Maximum Capacitive Load | 560uF |
| Output Current (Max) | 83mA |
| input voltage (Vdc) | 12V |
| Number of channel | 2 |
