T1212BS-2W
T1212BS-2W
ПроизводительTICOR
Партномер производителяT1212BS-2W
ОписаниеPower Modules TICOR T1212BS-2W
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Изолированные модули питания |
| Производитель | TICOR |
| Вес | 3.271 |
| Power | 2W |
| Output Voltage | 12V |
| Conversion Efficiency | 85% |
| Insulated Voltage | 1500V |
| Maximum Capacitive Load | 560uF |
| Output Current (Max) | 167mA |
| input voltage (Vdc) | 12V |
| Number of channel | 2 |
