T2405BS-1W
T2405BS-1W
ПроизводительTICOR
Партномер производителяT2405BS-1W
ОписаниеPower Modules TICOR T2405BS-1W
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Изолированные модули питания |
| Производитель | TICOR |
| Вес | 1.89 |
| Power | 1W |
| Output Voltage | 5V |
| Conversion Efficiency | 80% |
| Insulated Voltage | 1500V |
| Maximum Capacitive Load | 2400uF |
| Output Current (Max) | 200mA |
| input voltage (Vdc) | 24V |
| Number of channel | 1 |
