T2412BS-1W
T2412BS-1W
ПроизводительTICOR
Партномер производителяT2412BS-1W
ОписаниеPower Modules TICOR T2412BS-1W
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Изолированные модули питания |
| Производитель | TICOR |
| Вес | 1.839 |
| Power | 1W |
| Output Voltage | 12V |
| Conversion Efficiency | 81% |
| Insulated Voltage | 1500V |
| Maximum Capacitive Load | 560uF |
| Output Current (Max) | 84mA |
| input voltage (Vdc) | 24V |
| Number of channel | 1 |
