RDF01-24S05S
RDF01-24S05S
ПроизводительReSine PS
Партномер производителяRDF01-24S05S
ОписаниеPower Modules ReSine PS RDF01-24S05S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | ReSine PS |
| Вес | 3.19 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Output Power | 1W |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+105℃ |
| Power | 1W |
| Features | Short Circuit Protection |
| Output Voltage | 5V |
| Switching Frequency | 260kHz |
| Conversion Efficiency | 74% |
| Insulated Voltage | 3000V |
| Maximum Capacitive Load | 2400uF |
| Output Current (Max) | 200mA |
| input voltage (Vdc) | 24V |
| Number of channel | 1 |
| Protective function | Short-Circuit Protection |
| Ripple | 50mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Frequency - Switching | 260kHz |
| Capacitive Load(Max) | 2400uF |
| Vin | 24V |
| Vout | 5V |
| Iout | 200mA |
