RDL03-24S05S
RDL03-24S05S
ПроизводительReSine PS
Партномер производителяRDL03-24S05S
ОписаниеPower Modules ReSine PS RDL03-24S05S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | ReSine PS |
| Вес | 6.2 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Output Power | 3W |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+105℃ |
| Power | 3W |
| Features | Short Circuit Protection |
| Output Voltage | 5V |
| Switching Frequency | 250kHz |
| Conversion Efficiency | 79% |
| Insulated Voltage | 1500V |
| Maximum Capacitive Load | 680uF |
| Output Current (Max) | 600mA |
| input voltage (Vdc) | 9V~36V |
| Number of channel | 1 |
| Protective function | Short-Circuit Protection |
| Ripple | 40mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV |
| Frequency - Switching | 250kHz |
| Capacitive Load(Max) | 680uF |
| Vin | 9V~36V |
| Vout | 5V |
| Iout | 600mA |
