RDL03-24S12S
RDL03-24S12S
ПроизводительReSine PS
Партномер производителяRDL03-24S12S
ОписаниеPower Modules ReSine PS RDL03-24S12S
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Изолированные модули питания |
| Производитель | ReSine PS |
| Вес | 6.125 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+105℃ |
| Power | 3W |
| Output Voltage | 12V |
| Switching Frequency | 250kHz |
| Conversion Efficiency | 81% |
| Insulated Voltage | 1500V |
| Maximum Capacitive Load | 2200uF |
| Output Current (Max) | 250mA |
| input voltage (Vdc) | 9V~36V |
| Number of channel | 1 |
| Protective function | Short-Circuit Protection |
