RDL06-24S05S
RDL06-24S05S
ПроизводительReSine PS
Партномер производителяRDL06-24S05S
ОписаниеPower Modules ReSine PS RDL06-24S05S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | ReSine PS |
| Вес | 6.1 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Output Power | 6W |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+105℃ |
| Power | 6W |
| Features | Short Circuit Protection |
| Output Voltage | 5V |
| Switching Frequency | 500kHz |
| Conversion Efficiency | 80% |
| Insulated Voltage | 1500V |
| Maximum Capacitive Load | 680uF |
| Output Current (Max) | 1200mA |
| input voltage (Vdc) | 9V~36V |
| Number of channel | 1 |
| Protective function | Short-Circuit Protection |
| Ripple | 50mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Supply Current (Iq) | 5mA |
| Capacitive Load(Max) | 680uF |
| Vin | 9V~36V |
| Vout | 5V |
| Iout | 1.2A |
| No-Load Input Current | 5mA |
