URB2405YMD-10WR3
URB2405YMD-10WR3
ПроизводительReSine PS
Партномер производителяURB2405YMD-10WR3
ОписаниеPower Modules ReSine PS URB2405YMD-10WR3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Изолированные модули питания |
| Производитель | ReSine PS |
| Вес | 12.42 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Output Power | 10W |
| Number of Outputs | 1 |
| Power | 10W |
| Features | Short Circuit Protection;Over Current Protection;Over Voltage Protection |
| Output Voltage | 5V |
| Conversion Efficiency | 83% |
| Insulated Voltage | 1500V |
| Maximum Capacitive Load | 2200uF |
| Output Current (Max) | 2A |
| input voltage (Vdc) | 24V |
| Number of channel | 1 |
| Ripple | 60mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV |
| Frequency - Switching | 100kHz |
| Supply Current (Iq) | 17mA |
| Capacitive Load(Max) | 2200uF |
| Vin | 24V |
| Vout | 5V |
| Iout | 2A |
| No-Load Input Current | 17mA |
