WRA2412S-3WR2
WRA2412S-3WR2
ПроизводительReSine PS
Партномер производителяWRA2412S-3WR2
ОписаниеPower Modules ReSine PS WRA2412S-3WR2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Изолированные модули питания |
| Производитель | ReSine PS |
| Вес | 5.35 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Output Power | 3W |
| Number of Outputs | 2 |
| Power | 3W |
| Features | Short Circuit Protection |
| Output Voltage | ±12V |
| Conversion Efficiency | 83% |
| Insulated Voltage | 3000V |
| Maximum Capacitive Load | 470uF |
| Output Current (Max) | ±125mA |
| input voltage (Vdc) | 24V |
| Number of channel | 2 |
| Ripple | 40mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Frequency - Switching | 250kHz |
| Supply Current (Iq) | 20mA |
| Capacitive Load(Max) | 470uF |
| Vin | 24V |
| Vout | ±12V |
| Iout | ±125mA |
| No-Load Input Current | 20mA |
