MSH30P100
MSH30P100
ПроизводительBruckewell
Партномер производителяMSH30P100
ОписаниеTransistors/Thyristors Bruckewell MSH30P100
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | МОП-транзисторы |
| Производитель | Bruckewell |
| Вес | 0.15 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Continuous Drain Current (Id) | 100A |
| Input Capacitance (Ciss@Vds) | 7930pF@25V |
| Drain Source Voltage (Vdss) | 30V |
| Power Dissipation (Pd) | 2W |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)@Id) | 1.2V@250uA |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 505pF |
| Drain Source On Resistance (RDS(on)@Vgs,Id) | 3.3mΩ@10V,30A |
| Total Gate Charge (Qg@Vgs) | 146nC |
