MSQ30P07D
MSQ30P07D
ПроизводительBruckewell
Партномер производителяMSQ30P07D
ОписаниеTransistors/Thyristors Bruckewell MSQ30P07D
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | МОП-транзисторы |
| Производитель | Bruckewell |
| Вес | 0.15 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Continuous Drain Current (Id) | 6.5A |
| Input Capacitance (Ciss@Vds) | 1.345nF@15V |
| Drain Source Voltage (Vdss) | 30V |
| Power Dissipation (Pd) | 1.5W |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)@Id) | 1V@250uA |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 158pF@24V |
| Drain Source On Resistance (RDS(on)@Vgs,Id) | 28mΩ@10V,6A |
| Total Gate Charge (Qg@Vgs) | 12.6nC@15V |
