MSQ30P15
MSQ30P15
ПроизводительBruckewell
Партномер производителяMSQ30P15
ОписаниеTransistors/Thyristors Bruckewell MSQ30P15
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | МОП-транзисторы |
| Производитель | Bruckewell |
| Вес | 0.13 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Continuous Drain Current (Id) | 15A |
| Input Capacitance (Ciss@Vds) | 2.215nF@15V |
| Drain Source Voltage (Vdss) | 30V |
| Power Dissipation (Pd) | 1.5W |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)@Id) | 1V@250uA |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 237pF@15V |
| Drain Source On Resistance (RDS(on)@Vgs,Id) | 12mΩ@10V,12A |
| Total Gate Charge (Qg@Vgs) | 20nC |
