AP9923GEO-HF
AP9923GEO-HF
ПроизводительAPEC(Advanced Power Elec)
Партномер производителяAP9923GEO-HF
ОписаниеTransistors/Thyristors APEC(Advanced Power Elec) AP9923GEO-HF
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | МОП-транзисторы |
| Производитель | APEC(Advanced Power Elec) |
| Вес | 0.151 |
| Type | 1 N-Channel + 1 P-Channel |
| Continuous Drain Current (Id) | 7A |
| Drain Source Voltage (Vdss) | 12V |
| Power Dissipation (Pd) | 1W |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)@Id) | 1V@250uA |
| Drain Source On Resistance (RDS(on)@Vgs,Id) | 25mΩ@4.5V,7A |
