TDM3444
TDM3444
ПроизводительTechcode Semicon
Партномер производителяTDM3444
ОписаниеTransistors/Thyristors Techcode Semicon TDM3444
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | МОП-транзисторы |
| Производитель | Techcode Semicon |
| Вес | 2 |
| Type | 1 N-Channel |
| Continuous Drain Current (Id) | 25A |
| Drain Source Voltage (Vdss) | 40V |
| Power Dissipation (Pd) | 2.7W |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)@Id) | 2.5V@250uA |
| Drain Source On Resistance (RDS(on)@Vgs,Id) | 3.8mΩ@10V,25A |
