CEN2321A
CEN2321A
ПроизводительCET(Chino-Excel Tech)
Партномер производителяCEN2321A
ОписаниеTransistors/Thyristors CET(Chino-Excel Tech) CEN2321A
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | МОП-транзисторы |
| Производитель | CET(Chino-Excel Tech) |
| Вес | 0.031 |
| Type | 1 Piece P-Channel |
| Continuous Drain Current (Id) | 3.7A |
| Drain Source Voltage (Vdss) | 20V |
| Power Dissipation (Pd) | 1.25W |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)@Id) | 1V@250uA |
| Drain Source On Resistance (RDS(on)@Vgs,Id) | 60mΩ@4.5V,2.4A |
