CEP6186
CEP6186
ПроизводительCET(Chino-Excel Tech)
Партномер производителяCEP6186
ОписаниеTransistors/Thyristors CET(Chino-Excel Tech) CEP6186
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | МОП-транзисторы |
| Производитель | CET(Chino-Excel Tech) |
| Вес | 1.314 |
| Type | 1 N-Channel |
| Continuous Drain Current (Id) | 33A |
| Drain Source Voltage (Vdss) | 60V |
| Power Dissipation (Pd) | 43W |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)@Id) | 3V@250uA |
| Drain Source On Resistance (RDS(on)@Vgs,Id) | 25mΩ@10V,19A |
