CES2307A
CES2307A
ПроизводительCET(Chino-Excel Tech)
Партномер производителяCES2307A
ОписаниеTransistors/Thyristors CET(Chino-Excel Tech) CES2307A
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | МОП-транзисторы |
| Производитель | CET(Chino-Excel Tech) |
| Вес | 0.039 |
| Type | 1 Piece P-Channel |
| Continuous Drain Current (Id) | 3.2A |
| Drain Source Voltage (Vdss) | 30V |
| Power Dissipation (Pd) | 1.25W |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)@Id) | 3V@250uA |
| Drain Source On Resistance (RDS(on)@Vgs,Id) | 78mΩ@10V,3.2A |
