CES2362
CES2362
ПроизводительCET(Chino-Excel Tech)
Партномер производителяCES2362
ОписаниеTransistors/Thyristors CET(Chino-Excel Tech) CES2362
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | МОП-транзисторы |
| Производитель | CET(Chino-Excel Tech) |
| Вес | 0.039 |
| Type | 1 N-Channel |
| Continuous Drain Current (Id) | 3A |
| Drain Source Voltage (Vdss) | 60V |
| Power Dissipation (Pd) | 1.25W |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)@Id) | 3V@250uA |
| Drain Source On Resistance (RDS(on)@Vgs,Id) | 80mΩ@10V,3A |
